.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: c46f0f0
 • سومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند مهاباد تشکیل شد
 • 1398/5/2 چهارشنبه2019-07-24T12:19:25+04:30.
 • رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت: سومین جلسه کارگروه مدیریت پسماند شهرستان مهاباد به منظور تسریع در جابجایی سایت پسماند شهری از سیدآباد به محل جدید تشکیل شد.

  به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی فاروق سخنور گفت:سایت پسماند سیدآباد مهاباد دارای مشکلات بسیاری است و اقدامات صورت گرفته هرچند بسیار خوب بوده اما راه حل اصلی آن انتقال جایگاه فعلی به محل پیشنهادی جدید می باشد. .
  وی گفت:این جلسه به منظور رفع مشکلات روستای سیدآباد و تسریع در جابجایی سایت پسماند شهری به محل جدید با حضور معاونت استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مهاباد،نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و اعضای کارگروه مدیریت پسماند در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.
  وی افزود:باتوجه به اینکه روزانه 150 تن زباله در این شهرستان تولید و به جایگاه سایت زباله منتقل می شود، با تفکیک زباله از مبدأ حجم زیادی از زباله ها کاهش می یابد و همین امر مدیریت دفن آن را آسانتر می نماید،لذا تفکیک زباله از مبدأ جدا از انتقال و بهره برداری از سایت جدید باید در دستور کار شهرداری قرار گیرد.
  رئیس اداره حفاظت محیط زیست مهاباد گفت:طی جلسه مذکور پس از بحث و ارایه راهکار برای حل موضوع جابجایی جایگاه پسماند فعلی، مقرر شد تمامی عملیات اجرایی و تصمیمات اتخاذ شده در جلسه از هفته جاری شروع و ظرف پنج ماه آینده به اتمام برسد و شورای اسلامی شهر و شهرداری مهاباد حداکثر تا پایان آذر ماه سال جاری نسبت به جابجایی محل پسماند فعلی به محل جدید اقدامات لازم را انجام دهد.
  َ

   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ