اخبار برگزیده

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان با اهدای لوح سپاس و گل از زحمات کادر درمانی بیمارستان امام خمینی تقدیر کرد.

مدیر کل حفاظت محیط زیست آذربایجان با اهدای لوح سپاس و گل از زحمات کادر درمانی بیمارستان امام خمینی تقدیر کرد.

مهران نظری در جمع کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی در سخنانی گفت: من صمیمانه از مجموعه‌ دست‌اندرکاران پزشکی در مواجهه و مبارزه‌ با بیماری  منحوس کرونا که در کشور و کل دنیا شیوع پیدا کرده است تشکر و قدردانی می کنم.
وی افزود: پرستاری شغلی است سراسر عشق و علاقه و کسی که عاشق خدمت کردن به مردم نباشد به هیچ عنوان نمی‌تواند در این حرفه دوام بیاورد. زحمات کادر درمان به ویژه پرستاران قابل جبران نخواهد بود و در طی این یکسال با شیوع ویروس کرونا چه روزهای سخت و طاقت فرسایی را برای خدمت به بیماران با دوری از خانواده سپری کردید و امیدوارم همواره سلامت باشید.

نظری گفت : جا دارد تشکر ویژه ای نیز از کادر معاونت بهداشتی، کارشناسان بهداشت محیط و فعالان بخش خصوصی در عرصه مدیریت پسماندهای پزشکی و در حال حاضر کرونایی بکنیم که با توجه به افزایش حجم این پسماندها در یک سال اخیر، زحمات شایسته تقدیری در این عرصه کشیده شده است که ارزش این اقدامات زمانی مشخص می شود که بدانیم بهترین راه جلوگیری از بیماری کرونا اقدامات پیشگیرانه بهداشتی می باشد. که در صورتی که شما نبودید شاهد درگیری افراد بیشتری در جامعه می شدیم.
در خاتمه برنامه مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با اهدای لوح تقدیر و گل از زحمات کادر پزشکی بیمارستان امام خمینی تجلیل کرد.
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد