اخبار برگزیده

تالاب سولدوز یکی از مناطق مهم وبا ارزش شهرستان نقده و استان آذربایجان غربی می باشد

مهران نظری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با حضور در اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان با کارکنان این اداره دیدار کرد.
رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان نقده گفت : کارکنان این اداره مسائل و مشکلات خود را با مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در میان گذاشتند.
به گزارش روابط عمومی اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی اکبر محمدیان افزود: مهران نظری مدیر کل حفاظت محیط زیست استان با حضور در اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان با کارکنان این اداره دیدار کرد.
وی گفت: در این دیدار کارکنان این اداره مسائل خود را در خصوص مشکلات رفاهی مامورین یگان وکمبود امکانات در میان گذاشتند.
وی افزود مهران نظری با تقدیر از عملکرد کارکنان این اداره گفت علیرغم مشکلات مالی سعی می شود عدالت در بین همه کارکنان رعایت وامکانات یگان وهمچنین امکانات لازم برای هر اداره در حد توان تأمین شود.
محمدیان گفت : مدیر کل حفاظت محیط زیست استان در این دیدار ازتالاب سولدوز به عنوان یکی از مناطق مهم وبا ارزش شهرستان نقده و همچنین استان نام برد و ابراز امیدواری کرد با همکاری و تلاش مامورین محیط زیست این شهرستان شاهد امنیت حیات وحش و همچنین ایجاد محلی مناسبت برای جذب گردشگران باشیم. 
تالاب سولدوز ازجمله تالابهای مهم وطبیعی این شهرستان بوده که به دلیل شرائط خاص آن ازجمله پهنه آبی،پوشش گیاهی،موقعیت محل،پرندگان موجود درمنطقه ازجمله فلامینگو وسایر پتانسیلها،باعث شده علاقه مندان زیادی ازاین منطقه بازدید وروز بروز برتعداد بازدید کنندگان حتی ازسایر مناطق کشور افزوده می شود.
بيشتر
سال 1398  سال رونق توليد