.
نام ارسال کننده :  
ایمیل ارسال کننده:
نام دریافت کننده :
ایمیل دریافت کننده :  
موضوع ایمیل :
اخبار استان
 • کد خبر: 4b71da5
 • دانش آموزان خویی با مسائل مختلف زیست محیطی آشنا شدند
 • 1397/10/20 پنجشنبه2019-01-10T13:14:34+03:30.
 • رئیس اداره حفاظت محیط زیست خوی گفت: آموزش و ترویج فرهنگ زیست محیطی یکی از مهمترین وظایف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد .

  به گزارش روابط عمومی حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی ، حبرئیل قلی پور گفت: این دوره آموزشی با هدف آشنایی دانش آموزان با ترویج فرهنگ حفاظت از محیط زیست برگزار شد.

  وی افزود:  در این  آموزش  دانش آموزان دبستان رهنمون خوی با مسائل محتلفی زیست محیطی آشنا شدند .

  وی افزود :  انتقال  آموزش به خانواده، افزایش مشارکت مردم در حفاظت از محیط زیست، تفکیک زباله از مبدا و بازیافت آن از جمله آموزش هایی بود که دانش آموزان با آن  آشنا شدند.

   .

  قلی پور افزود : در این آموزش زیست محیطی که بصورت سخنرانی و گفتگوی متقابل و پرسش و پاسخ و توضیح خود دانش آموزان در خصوص محیط زیست انجام شد موضوعات همچون نحوه حفاظت از محیط زیست ، اهمیت محیط زیست ، راههای مقابله با تهدیدات محیط زیست مورد بحث و بررسی قرار گرفت و دانش آموزان به بیان نقطه نظرات خود پرداخته و در پایان به دانش آموزان مشارکت کننده هدایایی به رسم یادبود اهدا شد.

  رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان خوی گفت: آموزش و ترویج فرهنگ زیست محیطی یکی از مهمترین وظایف سازمان حفاظت محیط زیست می باشد که با جدیت پیگیری شده و در اولویت کاری اداره حفاظت محیط زیست این شهرستان قرار دارد.


   
  امتیاز دهی
   
   

  بيشتر
  نسخه قابل چاپ