.
.           ارتباط با مدیراخبار برگزیده
کاهش 40 درصدی تعداد واحدهای آلاینده در آذربایجان غربی
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: شمار واحدهای آلاینده محیط زیست در این استان امسال در مقایسه با پارسال به میزان حدود 40 درصد کاهش یافته است.


حضور کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی در یوم الله 22 بهمن
مهندس آراسته سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی از حضور پور شور کارکنان اداره کل حفاظت محیط زیست استان در راهپیمایی بزرگ یوم الله 22بهمن قدر دانی نمودند


مدارس سری صبح در مقطع ابتدایی به دلیل آلودگی هوا امروز 20 بهمن ماه تعطیل میباشد
میزان ذرات معلق کوچکتر از 10 میکرون و 2.5 میکرون در شهرستان سردشت تا 7 برابر استاندارد های هوای پاک و در شهر های بوکان مهاباد میاندوآب و ارومیه تا 5 برابر استاندارد کیفی هوا رسیده است


کارشناسان (undp) وضعیت زیستی غاز پیشانی سفید را در آذربایجان غربی بررسی می کنند
سرپرست اداره کل حفاظت محیط زیست آذربایجان غربی گفت: کارشناسانی از انجمن پرندگان آبزی و کنار آبزی آفریقایی و اوراسیایˈaewaˈ زیر نظر (undp) وضعیت زیستی غاز پیشانی سفید را در این استان بررسی می کنند.


گرامیداشت روز جهانی تالابها در تالاب کانی برازان مهاباد
تالابها در شمار مهم ترین زیست بوم ها قرار دارند که به لحاظ کارکردهای زیست محیطی، اقتصادی و گردشگری آن از اهمیت و جایگاه بالایی در زندگی جوامع انسانها و بویژه جوامع محلی اطراف آنها برخوردار هستند.


بازدید از موزه تاریخ طبیعی حفاظت محیط زیست ارومیه در ایام الله دهه فجر رایگان میباشد
خانی سرپرست اداره حفاظت محیط زیست شهرستان ارومیه گفت: بازدید از موزه تاریخ طبیعی شهرستان ارومیه در ایام الله دهه مبارک فجر برای عموم مردم رایگان است.


محیط بانان منطقه حفاظت شده مراکان خوی در کمتر از یک ماه ( 11 مورد) متخلف شکار دستگیر کردند
به منظور بزرگداشت ایام ا... دهه فجر و با هدف ترغیب شکارچیان به ورزش تیراندازی، جلوگیری از شکار و حفظ حیات وحش اقدام به برگزاری مسابقات تیراندازی با اهداف پروازی نموده است.


اخبار
بیشتر
.مجری : شرکت سیگما